Betboo Tv

Betboo tv giriş adresi değişerek artık kullanıcılarına yeni adresinden yayın yapmaktadır. Henüz yeni olan bu tv adresine ufak tefek bağlantı problemleri yaşayabilirsiniz, ancak firma pazartesi gününden itibaren non-stop hizmete açık olacak. Artık kullanıcılarına bu tv adresi üzerinden yayın yapacak olan firma kullanıcılarını da yeni tv adresi üzerinden ulaşım sağlamaları konusunda uyardı. Peki bu adres değişimleri neden olmakta. Genel anlamda bu adres değişimlerinin en temel sebebi BTK yaptırımları sonucu web sitesinin erişime kapatılmasıdır. Ülkemizin yasalarınca kaçak yayın yaptığı düşünülerek yasal bulunmayan Betboo tv platformuna Bilişim Teknolojileri Kurumu tarafından yaptırım uygulanmaktadır. İşte tam bu durum karşısında Betboo erişime kapatılan tv web sitesinden verileri yeni adresine aktarmakta ve burada hizmete devam etmektedir.

Betboo Tv Giriş

Betboo tv giriş ile kullanıcılarına gece gündüz hizmet vererek olası sorunlarınızı her an dile getirebilme imkanı tanıyor. Böylece kullanıcıları canlı yayınlarda herhangi bir problem esnasında firmaya ulaşarak anında çözüme kavuşabiliyor. Siz de hemen şikayetlerinizi Betboo adresine giderek yayın problemleriniz konusunda firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yakın bir zamanda whatsapp destek hatları ile de online olacak firma bu sayede daha hızlı iletişim geliştirmenin peşinde. Kullanıcıları ile olan mesafelerini kapatmak için iletişim ağını geliştirmek isteyen firma bu sebeple araştırmalar yapmakta. Yeni yöntemler ve uygulamalar keşfetmeye çalışan firma iletişim gücünü geliştirerek kullanıcılarına daha yakın olmak da istiyor. Önümüzdeki dönem geliştirmekte oldukları bir uygulama üzerinden de destek hizmeti vereceğini açıklayan firmanın tv adresi çok canlı.

Betboo Uefa Kupası

Betboo UEFA kupası maçları yayını ile de futbol severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Günümüzde çok aktif olarak izlenen ve hatırı sayılır bir kitleye sahip olan futbol sporunun tüm turnuvaları ve maçları artık Betboo tv’de. Bundan sonra birçok kıtalar arası turnuva ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Betboo tv naklen yayın yapacak. Uefa kupası ve birçok kıtalar içi turnuvayı canlı olarak izleme şansı yakalayacak kullanıcılarda çok heyecanlı. Mesut Özil, Tammy Abraham gibi Dünyaca ünlü takımların kadrosunda oynayan futbolcuların maçlarına ortak olacak olan kullanıcılar adeta sahada gibi hissedecekler kendilerini. Aynı zamanda futbol bahislerinin de akıbetini anında öğrenecek olan kullanıcılar bu yayınlar sonrası daha doğru tahminler yapacak gibi. Hemen Betboo tv adresine giderek daha birçok spor dalına göz atabilirsiniz.

Etiket: betboo tv, betbootv